Albert Wilhelm Rahmn fotografi

262847

RAHMN, Albert Wilhelm (1871-1947): I vagnen, signerad på passepartout Rahmn Foto Lund, gelatinsilverfotografi, 27,5x38,5 cm

Smärre hanteringsskador

Konst, Fotografi

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1443437
1443422
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.