Georg Oddner fotografi

262842

ODDNER, Georg (1923-2007): Modell, stämplad på baksidan Georg Oddner/TIO, gelatinsilverfotografi, 30x22 cm

Smärre hanteringsskador

Konst, Fotografi

Rum 5

Georg Oddner fotografi
Budhistorik (7 bud)
1452150
1446480
1 400
1446479
1445402
750
1445326
650

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.