Birgit Broms färglitografi

262830

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, färglitografi med collage, signerad och numrerad B Broms 49/50, 23x30 cm

Konst

Rum 5

Birgit Broms färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1427281
2 600
1427252
2 400
1427250
1427036
1426758
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.