Dan Wolgers litografi

262826

WOLGERS, Dan (född 1955), Utan Titel, signerad och daterad -01, litografi, 55/100, ca 30x27 cm

Fack 7

Dan Wolgers litografi
Budhistorik (14 bud)
1426664
2 400
1425045
1424397
1425044
1424397
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.