Per-Åke Persson fotografi

262822

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "River Pathway", fotografi, C-print, signerad, numrerad 1/5, 2001, 100x70 cm

Konst, Fotografi

Rum 17

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (20 bud)
1415374
1420588
1 400
1415374
1 300
1418791
1415374

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.