Lowell Nesbitt färglitografi

262821

NESBITT, Lowell (1933-1993): Interiör, signerad L Nesbitt 1972, A.P., färglitografi, 45x62 cm

Rum 1

Lowell Nesbitt färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1446187
1441838

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.