Pierre Palué oljemålning

262804

PALUÉ, Pierre (1920-2005): Grönskande öppet landskap med röda blommor, signerad, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Pierre Palué oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1426651
1426798
1426651

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.