Inger Eriksson akvarell

262801

ERIKSSON Inger (samtida): Interiör med kvinna och katt, akverell, signerad, 65x50 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Inger Eriksson akvarell

Budhistorik

2014-09-09 kl 10:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.