Stolar 8 st vitmålade

262797

STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, vitbemålade, leksandmodell, genombruten rygg med lodräta spjälor, sitthöjd ca 45 cm

Fläckar, slitage

Rum 12

Stolar 8 st vitmålade

Budhistorik (21 bud)
1423861
3 800
1424046
3 600
1423861
3 400
1424043
3 200
1423861

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.