Jeny Konak oljemålning

262795

KONAK, Jeny (1900-tal), haästporträtt, signerad och daterad 1939, olja på pannå, 39x29 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Jeny Konak oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1426603
2 600
1426539
2 400
1426602
2 400
1426539
1426305

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.