Anund Emanuel oljemålning

262783

EMANUEL, Anund(1859-1941): Marin, signerad och daterad A Emanuel 35, olja på duk,37x50 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Anund Emanuel oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1427198
2014-09-09 19:22:44

2014-09-09 kl 19:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.