Kjartan Slettemark bok+vernissagekort Supervalåret

262775

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "No 1 Nixon Head catalogue -1972", katalog, ca 21x15 cm, samt vernissagekort "Utsökta kroppar", signerad Kjartan, 21x15 cm

Bruksslitage, veck

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Monter 21

Budhistorik (5 bud)
1433719
1433714
950
1424267
900
1423988
850
1423478

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.