Kjartar Slettemark C-print Supervalåret

262771

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Time Zero",
signerade Kjartan, c-print, bladstorlek 64x53 cm, med dedikation Konst o Publik Relation= PR=Peggy o Reinhart, 47x46 cm

Skador

Rum 17

Budhistorik (10 bud)
1429934
1429729
950
1429728
850
1429726
1429725
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.