Kjartan Slettemark c-print Supervalåret

262768

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Lövefann (maskros) på militart område, signerad Kjartan -79, ea, C-print, 47x47 cm

Skador

Rum 17

Budhistorik (3 bud)

1424747
1424504
500
1423474

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.