Vykort över Nordafrika, Medelhavsländer mm

262762

VYKORT NORDAFRIKA MEDELHAVET MM. Ca 150 vykort, troligen 1920-1930-tal, flertalet troligen oskrivna och ostämplade, bl.a. Tanger, Kairo, Alexandria, samtliga löst insatta i pärm

Nött pärm, något nötta vykort

Böcker/Kartor, Vykort

Monter 23

Budhistorik (4 bud)

1420327
1420107
1420184
1420107

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.