Bok med litografier

262758

BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 212/400, 19x13 cm, och 4 dagböcker i faksimilutgåva, 1990

Böcker/Kartor, Konst, Grafik

Monter 23

Bok med litografier
Budhistorik (13 bud)
1419095
2 600
1418745
2 400
1417652
1418743
1417652
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.