Kinesisk konstnär tre målningar

262756

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, troligen 1800-tal): (3) Motiv med lekande barn och bufflar, en signerad Chen Guangliang, blandteknik på papper, rammått ca 35x40 cm

Gulnade, veck och skador

Orientaliskt, Konst

Fack 5

Budhistorik (9 bud)
1420053
1 700
1420267
1 600
1420053
1419487
550
1419486
500

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.