Matbord Bruno Mathsson

262753

MATBORD, 1970-tal, Bruno Mathsson, "Superellips", vitlackerad bordsskiva, kromade spännben, 135x90 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 6

Matbord Bruno Mathsson

Budhistorik (20 bud)
1420230
1420059
1420228
1420059
1 900
1420091
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.