Skulptur Nepal

262743

SKULPTUR, 1900-tal, Nepal, delvis förgylld brons, höjd 17 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 23

Skulptur Nepal

Budhistorik (57 bud)
1420699
26 000
1420701
25 000
1420699
24 000
1420698
23 000
1420697
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.