Takarmatur metall Zumtobel Staff

262740

TAKARMATUR, metall, Zumtobel Staff, höjd 55 cm

Smärre repor, bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 3

Budhistorik (7 bud)
1420613
1 300
1419312
1418920
1419311
1418920

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.