Harry Wichman oljemålning

262739

WICHMAN, Harry (1916-1993): Nakenmodell, signerad och daterad Wichmann 72, olja på pannå, 21x13 cm

Konst, Måleri

Monter 2

Harry Wichman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1423500
1 800
1421328
1 700
1423499
1 700
1421328
1 600
1416432

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.