PG Thelander färglitografi

262736

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Fläskkorv, signerad P. G. Thelander, 138/180, färglitografi, bladmått ca 55x69,5 cm

Fack 4

PG Thelander färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1425685
950
1424746
900
1424373
850
1418510
1418508

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.