Curt Sjöberg oljemålning

262735

SJÖBERG, Curt (1911-87): Åstol, Bohuslän, signerad och daterad C. Sjöberg 87, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Curt Sjöberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1427234
1426781
1415299
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.