Carin tham oljemålning

262727

THAM Carin (1888-1967): Stilleben med blommor, signerad C Tham 47, olja på pannå, 40x32 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Carin tham oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1422221
1419419
1422220
1419419
950
1422218
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.