Antoni Pawlowski oljemålning

262724

PAWLOWSKI, Antoni, (1875-1905), Sjöslag, signerad A Pawlowski, olja på duk, 65x88 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Antoni Pawlowski oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1427412
3 200
1427236
1425841
1 300
1421013
1415665
500

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.