Lasse Åberg färglitografier

262723

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2), mapp, "Fauna", signerade och numrerade 1068x2000, färglitografier, pappersformat 45x60 cm

Rum 1

Lasse Åberg färglitografier

Budhistorik (4 bud)

1425032
1424202
1424022
1423867

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.