Harald Lindberg oljemålning

262722

LINDBERG, Harald (1901-76): "Interiör med kvinna", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 81x54 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1425398
3 400
1421051
3 200
1421050
1418381
2 600
1418380
2 400

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.