Lars Åberg färglitografier

262721

ÅBERG, Lars (född 1940): (6), mapp "Leksaker", signerade L. Åberg, 111/290, färglitografier, 30x28 cm

Rum 1

Lars Åberg färglitografier

Budhistorik (9 bud)
1425038
1425037
2 600
1425036
2 400
1425034
1424200

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.