Bord 1800-tal

262718

BORD, 1800-talets första hälft, med låda i sargen, bemålat, höjd 75, 76x40 cm

Senare bemålat

Rum 6

Bord 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
1420467
2 400
1421074
1420467
1420650
1 900
1420467
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.