Sonnenstern, 2 färglitografier

262714

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade 119/275, färglitografier, bladstorlek 56x78 cm, oramad

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

1442688
2014-09-19 19:35:20

2014-09-22 kl 18:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.