Malcolm Morley färgoffset

262713

MORLEY, Malcolm (född 1931): Untitled, färgoffset, signerad och numrerad Malcolm Morley 66/75. Blindstämpel Chiron Press, New York, 54x45 cm, oramad

Konst

Rum 1

Malcolm Morley färgoffset
Budhistorik (7 bud)
1438278
600
1438074
550
1435675
500
1438073
450
1435675

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.