Lars Jonsson färglitografi

262712

JONSSON, Lars (född 1952): Ejdrar, signerad Lars Jonsson, 211/250, färglitografi, 43x63 cm

Fack 9

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (18 bud)
1426483
1426481
1 900
1425165
1 800
1425161
1 700
1423775
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.