Carl Brandt oljemålning

262709

BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 66x100 cm

Smärre krackelyrer och färgbortfall

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1425856
1 400
1425853
1 300
1425786
1424874
1423980

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.