KA Pehrson litografi

262706

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K.A. Pehrsson -77, färglitografi, 33/375, 42x28 cm

Fack 16

KA Pehrson litografi
Budhistorik (4 bud)

1426127
450
1424948
1424639
1416083

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.