Wik Olsson grafik

262702

GRAFISKA BLAD, 2 st, Wilhelm Wik satm Arne Olsson, signerade och numrerade, bladmått 64x58 resp 63x73 cm

Fack 18

Wik Olsson grafik

Budhistorik (8 bud)
1424903
650
1424802
600
1424648
550
1421707
500
1416634
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.