Komposition

262701

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, färgserigrafi, 78x67 cm; etikett på baksidan LOOK at Alt

Skador

Fack 18

Komposition

Budhistorik

2014-09-08 kl 17:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.