Schal paisley

262700

SCHAL, 1800-talets slut, paisley, ca 336x162 cm

Fransen med skador

Mattor/Textilier

Rum 7

Schal paisley

Budhistorik (10 bud)
1425048
1 300
1413801
1425047
1413801
1424598
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.