Skrivbyrå Karl Johan

262697

SKRIVBYRÅ, Karl Johan, björk med svärtade kolonner, höjd 100, 90x47 cm

Omarbetad, nyckel saknas, fanerskador, senare beslag

Rum 6

Skrivbyrå Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
1420604
3 400
1419765
3 200
1414600
1419763
1414600
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.