Ariel Ben-David litografi

262696

BEN-DAVID, Ariel (född 1942): Ung kvinna i vitt, signerad och numrerad 6/125, litografi, 48x63 cm

kantslitage

Fack 16

Ariel Ben-David litografi
Budhistorik (11 bud)
1418985
1425273
750
1418985
700
1425269
650
1418985
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.