Sekretär björk

262690

SEKRETÄR, 1900-tal, björk, inredning i rotfanér, höjd 104, 82x48 cm

Nycklar saknas, smärre skador

Rum 7

Sekretär björk

Budhistorik (15 bud)
1420356
1420277
1420350
1420277
900
1420347
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.