Soffa Karl Johan björk

262687

SOFFA, 1800-tal, Karl Johan, betsat björkfanér, längd ca 249 cm

Smärre slitage

Rum 4

Soffa Karl Johan björk

Budhistorik (2 bud)

1412017
1410420

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.