Taburetter

262680

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, sitthöjd 42 cm

Skador, lagning

Rum 10

Taburetter

Budhistorik (16 bud)
1420145
1420243
1420145
950
1420242
900
1420145
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.