Bordssepgel 1800-talets andra hälft

262673

BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, svarvade detaljer, höjd 46, 57x22 cm

Smärre fanérskador, ett fanérbortfall, foliering med fläckar

Speglar

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
1421055
650
1420248
600
1413509
550
1420247
550
1413509

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.