Avdelningsskärm

262670

AVDELNINGSSKÄRM, 3 dlr, 1800-talets slut, bemålade fält, med kinesiserande motiv på duk, höjd 136x55 vardera

Krackeleringar, ytskador, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 2

Avdelningsskärm

Budhistorik (6 bud)
1420436
1 900
1411177
1 800
1420435
1 800
1411177
1418810

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.