Spelbord 1800-tal

262667

SPELBORD, 1800-talets slut, med utdragbara ljusbrickor, mahognyfaner, höjd 78, 89x43 cm

Diverse marker medföljer, ytskador

Rum 10

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1420577
1 400
1420212
1 300
1419016
1420177
1419016

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.