Fällbord

262664

FÄLLBORD, omkring 1800, fanerad med alrot, höjd 73, 89x89 cm

Lagad fot, fanerskador

Rum 5

Fällbord

Budhistorik (2 bud)

1420466
1420229

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.