Goya etsning Una Reina del Circo

262656

GOYA Y LUCIENTES, Francisco José de (Spanien 1746-1828): "Una Reina del Circo", etsning och akvatint, Francois Liénard Imp. Paris, 21,5x32,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Gulnad

Fack 5

Budhistorik (35 bud)
1425491
5 600
1425462
5 400
1425455
5 200
1425410
5 000
1425454
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.