Bägare silver

262649

BÄGARE, silver, Göteborg 1807, otydlig mästarstämpel, spår av förgyllning, svisselerad dekor av festonger, höjd 10 cm, vikt ca 63 g

Smärre bucklor

Silver

Monter 23

Bägare silver

Budhistorik (1 bud)

1409169
2014-08-29 16:30:48
450

2014-09-05 kl 11:32
Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.