Golvur allmoge

262647

GOLVUR, 1800-tal, allmoge, daterad 1843, dragverk, höjd 213 cm

Senare urverk, 2 lot medföljer

Klockor/Ur, Möbler, Allmoge

Rum 15

Golvur allmoge

Budhistorik (5 bud)
1421213
1 300
1421165
1421205
1421165
1418155

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.