Erik Norselius oljemålning

262645

NORSELIUS, Erik (1874-1956): Motiv från Öråker, signerad och daterad E Norselius Öråker 95 (1895), olja på duk uppfodrad på pannå, 20,5x71 cm

Märken

Konst, Måleri

Rum 6

Erik Norselius oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1419600
2014-09-04 20:21:14

2014-09-08 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.